Opis

Witamy w Pokojach Marianna. Obiekt zlokalizowany jest w Łebie, niedaleko plaży. W naszej ofercie znalazło się 60 miejsc noclegowych mieszczących się w pokojach 2, 3 i 4 osobowych.

Obok domu dysponujemy miejscami parkingowymi. Na podwórku także huśtawka, miejsce na grilla. Doba hotelowa (tylko w wakacje) od 13.00 do 10.00. Do dyspozycji gości bar i stołówka, gdzie można coś zjeść i miło spędzić wieczór. Wyżywienie nie jest obowiązkowe: oferujemy śniadania, obiady i obiadokolacje. W budynku znajduje się bilard, dart a także plac zabaw w ogrodzie i grill.

Obok domu dysponujemy miejscami parkingowymi. Doba hotelowa (tylko w wakacje) od 13.00 do 10.00. Do dyspozycji gości bar i stołówka, gdzie można coś zjeść i miło spędzić wieczór.

Obiekt  znajduje się 30 min.do plaży-ok. 1300 m. PKP jest od nas ok. 800 m. Przystanek PKS-u, zaledwie 15 m. Najbliższy sklep całodobowy-ok.50m. Wejście do budynku znajduje się od ul. Kościuszki - tj. główna ulica wjazdowa do Łeby. Parking jest bezpłatny.

Wyposażenie

MARIANNA dysponuje 60 miejscami noclegowymi w pokojach: -dwuosobowych, -trzyosobowych, -czteroosobowych.

Pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizorem (nie w każdym pokoju), radio i czajnik bezprzewodowy, naczynia. Posiadamy również pokoje z łazienką i prysznicem wspólną na dwa pokoje tzw. studio.

Cennik

Ceny od 40 - 45 zł/os za dobę

Śniadanie dla gości - 35 zł/os301 wyświetleń w 2023r.
Pokoje MARIANNA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu leba.info.pl

+48 501 982 112
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00