Ośrodek Wypoczynkowy ANIA


Opis

Ośrodek Kolonijny "ANIA" zaprasza: zielone szkoły kolonie wycieczki turnusy rehabilitacyjne spotkania integracyjne grupy zorganizowane turystów indywidualnych Zapewniamy opiekę medyczną. Organizujemy także dyskoteki, seanse filmowe oraz karaoke. Służymy pomocą przy opracowaniu programu wycieczkowego i jego realizacji. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00. ANIA to zespół domków letniskowych, usytuowanych na zielonym zapleczu Ośrodka Kolonijnego ANIA.

Czeka na Państwa piękny kompleks kilku nowych, murowanych domków letniskowych, zbudowanych w wysokim standardzie, z myślą o wygodzie i komfortowym pobycie naszych Gości. Domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Każdy domek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów. Jeden segment domku zapewnia wygodny pobyt dla 5-7 osób, a cały domek maksymalnie dla 14 osób. Powierzchnia każdego mieszkania w domku wynosi 72m2, składają się z salonu z meblami wypoczynkowymi (TV) wraz z aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, czajnik, komplet naczyń) i suszarką na bielizne oraz z łazienką na parterze, a na piętrze dwie sypialnie dwu i trzy osobowe. Poszczególne mieszkania różnią sie materiałem z jakiego został wykonany kącik wypoczynkowy.

Domki mają swoje komplety ogrodowe, grille i leżaki (2 leżaki, 1 parawan, 1 grill na mieszkanie). Na terenie domków letniskowych jest bezpłatny dostęp do sieci wi-fi. Na świeżym powietrzu jest duży plac zabaw dla najmłodszych (huśtawki, zjeżdżalnie), trawniki do leżakowania, wiata do grillowania i meble ogrodowe. Umożliwiamy bezpłatne parkowanie na miejscu przy samym domku. Teren jest ogrodzony, zamknięty, bezpieczny. Domki letniskowe są objęte monitoringiem.

Wyposażenie

Oferujemy pokoje: 2-osobowe 3-osobowe 4-osobowe 5-osobowe Wyposażenie: standardowe-kolonijne, w pokojach są łazienki (WC, natrysk, umywalka), tapczaniki z szafką, duża szafa z wieszakami w każdym pokoju.

DOMKI Domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Każdy domek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów. Jeden segment domku zapewnia wygodny pobyt dla 5-7 osób, a cały domek maksymalnie dla 14 osób.

Powierzchnia każdego mieszkania w domku wynosi 72m2, składają się z salonu z meblami wypoczynkowymi (TV) wraz z aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, czajnik, komplet naczyń) i suszarką na bielizne oraz z łazienką na parterze, a na piętrze dwie sypialnie dwu i trzy osobowe. Poszczególne mieszkania różnią sie materiałem z jakiego został wykonany kącik wypoczynkowy.

Domki mają swoje komplety ogrodowe, grille i leżaki (2 leżaki, 1 parawan, 1 grill na mieszkanie). Na terenie domków letniskowych jest bezpłatny dostęp do sieci wi-fi. Doba hotelowa w domkach zaczyna się od godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00.

Cennik

Apartament 5-osobowy 220 - 365 PLN całość
Pokój studio 3-osobowy 140 - 365 PLN całość


Ośrodek Wypoczynkowy ANIA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów ?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu leba.info.pl

+48 598 662 132 +48 502 125 032
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00