https://www.leba.info.pl/images/b27_1591_osrodek_ania_2_11.jpg
+ 16
+ 14

Ośrodek Wypoczynkowy ANIA

Ośrodek Kolonijny "ANIA" zaprasza: zielone szkoły kolonie wycieczki turnusy rehabilitacyjne spotkania integracyjne grupy zorganizowane turystów indywidualnych Zapewniamy opiekę medyczną. Organizujemy także dyskoteki, seanse filmowe oraz karaoke. Służymy pomocą przy opracowaniu programu wycieczkowego i jego realizacji. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00. ANIA to zespół domków letniskowych, usytuowanych na zielonym zapleczu Ośrodka Kolonijnego ANIA.

Czeka na Państwa piękny kompleks kilku nowych, murowanych domków letniskowych, zbudowanych w wysokim standardzie, z myślą o wygodzie i komfortowym pobycie naszych Gości. Domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Każdy domek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów. Jeden segment domku zapewnia wygodny pobyt dla 5-7 osób, a cały domek maksymalnie dla 14 osób. Powierzchnia każdego mieszkania w domku wynosi 72m2, składają się z salonu z meblami wypoczynkowymi (TV) wraz z aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, czajnik, komplet naczyń) i suszarką na bielizne oraz z łazienką na parterze, a na piętrze dwie sypialnie dwu i trzy osobowe. Poszczególne mieszkania różnią sie materiałem z jakiego został wykonany kącik wypoczynkowy.

Domki mają swoje komplety ogrodowe, grille i leżaki (2 leżaki, 1 parawan, 1 grill na mieszkanie). Na terenie domków letniskowych jest bezpłatny dostęp do sieci wi-fi. Na świeżym powietrzu jest duży plac zabaw dla najmłodszych (huśtawki, zjeżdżalnie), trawniki do leżakowania, wiata do grillowania i meble ogrodowe. Umożliwiamy bezpłatne parkowanie na miejscu przy samym domku. Teren jest ogrodzony, zamknięty, bezpieczny. Domki letniskowe są objęte monitoringiem.

Opis

Oferujemy pokoje: 2-osobowe 3-osobowe 4-osobowe 5-osobowe Wyposażenie: standardowe-kolonijne, w pokojach są łazienki (WC, natrysk, umywalka), tapczaniki z szafką, duża szafa z wieszakami w każdym pokoju.

DOMKI Domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Każdy domek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów. Jeden segment domku zapewnia wygodny pobyt dla 5-7 osób, a cały domek maksymalnie dla 14 osób.

Powierzchnia każdego mieszkania w domku wynosi 72m2, składają się z salonu z meblami wypoczynkowymi (TV) wraz z aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, czajnik, komplet naczyń) i suszarką na bielizne oraz z łazienką na parterze, a na piętrze dwie sypialnie dwu i trzy osobowe. Poszczególne mieszkania różnią sie materiałem z jakiego został wykonany kącik wypoczynkowy.

Domki mają swoje komplety ogrodowe, grille i leżaki (2 leżaki, 1 parawan, 1 grill na mieszkanie). Na terenie domków letniskowych jest bezpłatny dostęp do sieci wi-fi. Doba hotelowa w domkach zaczyna się od godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00.

Filmy

Wyślij zapytanie o nocleg

Prześlij zapytanie rezerwacyjne

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ośrodek Wypoczynkowy ANIA

 • Dodaj do notesu
 • ul. Kolonijna 2, Łeba
 • ul. Kolonijna 2, Łeba
 • od 44zł os./doba
 • 59 866 ...
  502 12 ...
 • Wyślij zapytanie
 • Atuty pokoju

  • Wi-Fi
  • Łazienka

  Dostępne w obiekcie

  • Oferta wyżywienia
  • Ogród do dyspozycji gości
  • Plac zabaw
  • Ognisko
  • Parking
  Wyświetleń: dzisiaj: 5 / w tym miesiącu: 234 / wszystkich: 61550 od 03.10.2012. Wizyty dzisiaj: 2 / wszystkich 6857 od 2015-05-20 .