Archiwum - Letnie imprezy w Łebie 2013

01 STY 1970 wstecz

Kalendarz imprez 2013    

 

12-14 kwietnia 2013
Zlot Motocyklowy Weteranów
Kontakt:  info@zdrowotel.pl

1-2 czerwca 2013
Ogólnopolskie Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Łeby w Łowieniu z Plaży (Grand Prix Polski)
Zawody organizowane w Łebie, gdzie podczas tych dni przyjedzie nie tylko liczna grupa uczestników, ale także przedstawicieli rybackich i sponsorów z działalności połowowej.
Kontakt: aras73@op.pl

22-23 czerwca 2013
III Festiwal Ryby w Łebie
Impreza dla każdego, kto kocha ryby i potrawy z ryby. Każdy będzie mógł kupić świeże ryby i produkty rybne, posłuchać lokalnej muzyki szantowej, zobaczyć z punktu widzenia rybaka łodzie rybackie, morze.
Kontakt: bot@leba.eu

24-28.06.2013
II Mistrzostwa Europy w Łodziowym Wędkarstwie Morskim na Przynęty Sztuczne
Łeba to miasto, w którym 30 lat temu rodziło się wędkarstwo morskie. Sąto drugie Mistrzostwa organizowane w Polsce na tak dużą skalę. Podczas tych dni przyjedzie nie tylko liczna grupa uczestników, ale także przedstawicieli rybackich i sponsorów z działalności połowowej, organy administracji publicznej oraz władz Polskiego Związku Wędkarskiego.
Kontakt: bogdanjaroszek@wp.pl

6-7 lipca 2013
Dni Łeby
Najbardziej kolorowe i wspaniałe wydarzenie roku. Przedstawiciele Księstwa Łeby biorą udział w paradzie przez całe miasto i zatrzymują się w centralnym miejscu Łeby na Skwerze Rybaka, gdzie zapraszają wszystkich do świętowania.
Kontakt: bot@leba.eu

3-4 sierpnia 2013
III Bezpiecznie nad wodą w Łebie
Pokaz Marynarki Wojennej RP i cywilnych służb ratowniczych na wybrzeżu i centralnym kanale portowym. Pokazy ratownictwa morskiego są pozorowane. Niepowtarzalne ćwiczenia z udziałem śmigłowców i samolotów ratowniczych Marynarki Wojennej RP oraz szerokiej gamy łodzi ratowniczych.
Kontakt: bot@leba.eu

24-26 sierpnia 2013
III Międzynarodowy Zlot Motocykli w Łebie
Największy zlot motocykli na polskim wybrzeżu. Do Łeby zjeżdża się  w tym czasie tysiące motocykli. Najstarsze pochodzą z lat 30-tych XX wieku. Dni parady motocykli ulicami Łeby, konkursy i nigdy niekończące się koncerty rockowe. Zlot dla prawdziwych miłośników motocykli.
Kontakt: kudlatyhd@gmail.comOpracowanie:
Agnieszka Pałac i Paweł Dąbrowski
Asystenci Burmistrza Miasta Łeby

źródło powyższych informacji - oficjalna strona gminy Łeba www.leba.eu
Za zmiany dot. powyższych informacji redakcja www.leba.info.pl nie odpowiada