Opis

Malownicze usytuowanie 50m od rzeki Łeby, w pobliżu portu rybackiego, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Zaciszna, urokliwa, zielona okolica. Atrakcja również dla wędkarzy: stanowiska do wędkowania z brzegu rzeki, do wyboru ryby słodkowodne a nawet morskie. Osiedle przy ul. Słowińskiej to zespół prywatnych dacz i domków kempingowych o powierzchni kilku hektarów, otoczonych gęstym pasem wysokiej zieleni.

Cały teren osiedla ma wysokie ogrodzenie i jest nocą zamykany i oświetlony. Można się tu czuć bezpiecznie, a dzieci mają swobodę poruszania się między posesjami. Do morza prowadzi malownicza, dobrze zagospodarowana ulica Turystyczna pełna barów, smażalni, kawiarenek, cukierni itp.

Świetna baza wypadowa na "Ruchome Wydmy" lub stateczkiem z pobliskiej przystani przez jezioro Łebsko do Rąbki i Kluk. Do plaży leśną ścieżką na skróty około 500m, do centrum Łeby - 400m, do dworca PKP i PKS - 300m, do Międzynarodowego Portu Jachtowego - 400m.

Zapewniamy bardzo dobre, kameralne warunki wypoczynku, miłą obsługę i rodzinną atmosferę. Zapraszamy w sezonie letnim od początku maja do końca września.

Do relaksu na świeżym powietrzu zachęci Państwa przytulny, zadbany ogródek pełen ozdobnych krzewów, zielonej trawy i świeżych kwiatów. Do dyspozycji Gości grill, meble ogrodowe i tarasowe, a dla dzieci piaskownica i bujawki. Na miejscu funkcjonuje mała wypożyczalnia rowerów. Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny.

Wyposażenie

Dom Wypoczynkowy SYLWIA to ładny obiekt, który poleca Państwu kameralny, spokojny wypoczynek w 5-ciu pokojach. Każdy pokój posiada własną łazienkę, TV kablową, bezprzewodowy internet Wi-Fi, lodówkę, czajnik, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Poniżej szczegółowa oferta naszych pokoi.

Nr 1 - pokój 4-osobowy o podwyższonym standardzie, zachodni, na parterze, z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras i ogród.

Nr 2 - pokój 4-osobowy o podwyższonym standardzie, północny, na parterze, z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras i ogród.

Nr 3 - pokój 4-5-osobowy, zachodni, z balkonem, I piętro.

Nr 4 - pokój 2-osobowy, południowy, z balkonem, I piętro.

Nr 5 - pokój 4-osobowy, północny, z balkonem, I piętro.

Cennik

pokoje 2 osobowe 200-280/pokój
pokoje 3 osobowe 240-320/pokój
pokoje 4 osobowe 280-350/pokój
pokoje 4 osobowe 300-380/pokój


261 wyświetleń w 2023r.
Dom Wypoczynkowy SYLWIA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu leba.info.pl

+48 501 204 768 +48 502 204 768
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00