Pokoje Gościnne U ETMAŃSKICH

  • Dodaj do notesu
  • Charbrowo 176, Wicko
  • od 25zł do 35zł os./doba
  • 59 862 ...
    605 23 ...
  • Wyślij zapytanie

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil w ciepłej i przytulnej atmosferze Naszego domu. Nasz obiekt znajduje się w cichej, spokojnej wsi Charbrowo, położonej w gminie Wicko koło Łeby, w okolicy pięknego lasu – na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego. Poczujecie Państwo urok wsi odpoczywając w cudownym ogrodzie, pełnym zieleni oraz kwiatów.

Na terenie Naszej posesji znajduje się grill i meble letniskowe, dzięki czemu mogą Państwo biesiadować bez przeszkód. Teren Naszego gospodarstwa jest ogrodzony i bezpieczny.

Okolica obfituje w duże kompleksy leśne pozwalające grzybiarzom odkrywać nowe miejsca i okazy grzybów. W pobliżu znajdują się rezerwat przyrody Las Górkowski o charakterystyce leśno-torfowiskowej, który obejmuje obszar 99 ha, rezerwat przyrody Mierzeja Sarbska o powierzchni 546 ha oraz rezerwat przyrody Nowe Wicko 24 hektarowy florystyczny rezerwat przyrody na obszarze pradoliny Łeby. Niedaleko jest również ścieżka ornitologiczno-przyrodnicza Łebskie Błota.

Liczne trasy i szlaki umożliwiają uprawianie turystyki pieszej i rowerowej. 7 km od Nas znajduje się piaszczysta plaża, jedyne w Europie wydmy ruchome, czyste i pełne jodu powietrze. Miłośnicy żurawi mogą tutaj zobaczyć ich sejmiki.

Opis pokoi

Dysponujemy pięcioma pokojami, 3 łazienkami i kuchnią, w pełni wyposażoną (lodówka, czajnik, mikrofalówka, naczynia).

x

Pokoje Gościnne U ETMAŃSKICH

Charbrowo 176, Wicko

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 10 / w tym miesiącu: 308 / wszystkich: 13296 od 14.12.2012. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 1507 od 2015-05-20 .

Wizyt: 645 396, Dziś: 276, Osób online: 6

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem