ŁEBSKA CHATA

  • Dodaj do notesu
  • ul. Nadmorska 7, Łeba Do plaży 150m
  • 59 866 ...
    509 32 ...
  • Wyślij zapytanie

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Balkon
  • Telewizor

Dostępne w obiekcie

  • Restauracja

CHATA położona jest w Łebie przy nadmorskiej alei spacerowej 50 metrów od plaży z widokiem na jeden z najpiękniejszych hoteli w Polsce tj. hotel NEPTUN. Otwarta 1 lipca 2003 roku ŁEBSKA CHATA GÓRALSKA stwarza niepowtarzalny klimat, które spowodowany jest przepięknym położeniem oraz oryginalnym góralskim wystrojem wnętrza. Lokal czynny jest przez cały rok. Umożliwia to organizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, koncertów, biesiad, wesel, bankietów. Proponujemy także imprezy tematyczne jak: biesiada góralska, kaszubska, morska.

Filmy

Opis pokoi

Dysponujemy 16 pokojami wyposażonymi w antyki tj. łóżka, szafy, komody oraz stare dodatki. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem z luksferów oraz telewizor marki GRUNDIG 21. Posiadamy także 2 pokoje 2 osobowe urządzone w rattanach, które stwarzają wyjątkową atmosferę. Dla większej ilości naszych klientów mamy do dyspozycji apartament dla 6 osób, które mogą się odprężyć w jacuzzi. Dodatkową atrakcją są występy naszych gości, którzy w wolnej chwili grają na dostępnych w naszej ŁEBSKIEJ CHACIE GÓRALSKIEJ instrumentach muzycznych jak: pianino, skrzypce, akordeon, gitara. Można także dołączyć do naszego fantastycznego zespołu muzycznego. U nas nie zmarzniesz, gdyż Twoje nóżki podgrzewać będzie niepowtarzalna podgrzewana podłoga z kamieni rzecznych, jedyna w Łebie.

x

ŁEBSKA CHATA

ul. Nadmorska 7, Łeba

Do plaży 150m

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 2 / w tym miesiącu: 153 / wszystkich: 15352 od 03.10.2012. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 2781 od 2015-05-20 .

Wizyt: 631 668, Dziś: 193, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem