Polecane obiekty

Łeba Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Łebie to największa atrakcja turystyczna tej nadmorskiej miejscowości. Łeba to ponad 10 kilometrów linii brzegowej z wieloma szerokimi plażami, do których z miasta prowadzą liczne zejścia. Latem działają tu dwa duże, strzeżone kąpieliska. więcej »

Słowiński Park Narodowy »

Słowiński Park Narodowy to jedna z najbardziej kojarzonych z Łebą atrakcji turystycznych. Słowiński Park Narodowy rozpościera się od Łeby aż po Rowy - zajmuje powierzchnię prawie 33 tys. hektarów, w tym dwa duże jeziora - Gardno i Łabsko. To z czego słynie park, to wyjątkowe w całej Europie ruchome wydmy. więcej »

Ruchome wydmy »

Ruchome Wydmy w Słowińskim Parku Narodowym koło Łeby. Słynne w całej Europie ruchome wydmy położone są między morzem a jeziorem Łebsko. Najwyższa jest Wydma Łącka (Łącka Góra) - ma 42 metry wysokości. więcej »

Port, nabrzeże, marina »

Port rybacki w Łebie położony jest u ujścia kanału Chełst do rzeki Łeby. Z portu można wypłynąć na krótką wycieczkę statkiem po morzu. Port jachtowy - Łebska Marina - położony jest u ujścia Łeby. Nowoczesny port może pomieścić ok. 120 jednostek - umożliwia skorzystanie z przyłączy wody i energii elektrycznej. więcej »

  • ul. Kościuszki, ul. Jachtowa

Wycieczki statkiem »

Łeba wycieczki statkiem - tak jak w wielu innych nadmorskich miejscowościach, również w Łebie, w okresie letnim można wybrać się na morską wycieczkę jednym z licznych, kursujących tu statków wycieczkowych. Wycieczki mogą być różne - od krótkich spacerów po morzu po rejsy trwające 10 godzin i wyprawy wędkarstwa morskiego. więcej »

Sport »

Atrakcje sportowe w Łebie. Łeba to dobre miejsce na urlop dla aktywnych wczasowiczów, szczególnie amatorów wszelkich wodnych sportów. Sąsiedztwo Słowińskiego Parku sprzyja spacerom i pieszym wycieczkom, również rowerzyści będą mieli gdzie jeździć. więcej »

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Wizyt: 558 706, Dziś: 269, Osób online: 4

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem